Polívka a Liška budou uvádět České lvy
02.02.2010
Bolek Polívka a Pavel Liška budou moderátory slavnostního večera. Pořadatel Petr Vachler (40) tentokrát vybral jako jeho partnera herce Pavla Lišku (39).
Dvojnásobný držitel Českého lva Bolek Polívka (60) tak místo dcery Anny Polívkové (30) bude diváky bavit společně s Pavlem Liškou, který jistě bude zase hrát roli věčného idiota.
Ačkoli Bolek na letošek nabízel další ze svých dětí, Petr Vachler to odmítl, protože Bolek má dětí hodně a určitě by nebylo vhodné, aby dvacet let uváděli Lva jenom Polívkovi. Pavel Liška má už navíc zkušenost z přímého přenosu, protože s Tomášem Matonohou dvakrát uváděl Fotbalistu roku.
Ústředním tématem večera, který bude 6. března uvádět v přímém přenosu Česká televize, by měly být dvojice. V minulém roce to byly dvojice rodinné, letos to budou dvojice filmové, tedy herci, kteří zaujali jako partneři ve filmech.
Nominační večer Českého lva se koná v sobotu 6. února. Moderátorem bude herec a trojnásobný držitel Českého lva Jan Budař. Redakce showbiz.cz bude na večeru také přítomna a přinese vám v neděli exkluzivní reportáž!
Pavel Liška, Jan Budař, Bolek Polívka, Anna Polívková
Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity,
Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, Filmový showbiz, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, filmové ceny, nominace, Petr Vachler, Český lev, filmová ocenění, nominační večer, český film, ceny, ocenění