Zakladateli Facebooku se narodila dcera, kterou hned vydědil

03.12.2015

Mohlo to být to nejbohatší miminko na světě. Místo nevšedního bohatství však musí malá Max Zuckerbergová počítat pouze se zlomkem tohoto jmění, i když v bídě jistě žít nebude.

Mark Zuckerberg
Zdroj: Facebook

Marc Zuckerberg (31), vlastník Facebooku a jeho ředitel, se stal otcem. Po několika potratech jeho manželky Priscilly je to pro něj to největší štěstí na světě. Pro svou dceru chce ale ten nejlepší svět, a tak se rozhodl, že založí nadaci, která bude bojovat s chudobou a nemocemi.

Do nadace hodlá vložit 99 procent akcií své firmy v hodnotě astronomických 1,1 bilionu korun. Tuto zprávu formulovanou jako dopis maličké Max zveřejnil Marc Zuckerbeg kde jinde, než na svém Facebooku.

Zuckerberg se nyní chce hlavně věnovat své dceři a rodině. Bere si na to dvouměsíční rodičovskou dovolenou. Doufejme, že bude i po tuto dobu Facebook fungovat k plné spokojenosti všech! 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mark Zuckerberg

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
miliardáři, podnikatelé, zahraniční miliardáři, zakladatel Facebooku, Marc Zuckerberg dítě, Marc Zuckerberg manželka, Marc Zuckerberg rodina, Marc Zuckerberg firma, Marc Zuckerberg žena, Marc Zuckerberg dovolená, Marc Zuckerberg porod ženy, Marc Zuckerberg novinky, Marc Zuckerberg Facebook, Marc Zuckerberg nadace, Marc Zuckerberg charita, úspěšní podnikatelé
TOPlist